ABC Work

Stolarz - Team Leader - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 08-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Stolarz
ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy
z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Niemcy
Oferujemy:

• Stawka godzinowa oraz diety: 16,00 € brutto/godzina
+ 20 € diety na wyzywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
• zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• ubezpieczenie zdrowotne
• liczba godzin zagwarantowana w umowie
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

• nadzór nad realizacją zadań
• wspieranie pracowników na stolarni i linii montażowej
• czuwanie nad funkcjonowaniem zespołu

Czas pracy:

System 2-zmianowy; od poniedziałku do piątku:
zmiana poranna: 6:00 - 14:00
zmiana popołudniowa: 14:00 - 22:00

Wymagania:

• Język obcy na poziomie komunikatywnym (B2)
• Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku (miłe widziene wyksztalcenie kierunkowe - dyplom)
• Prawo jazdy i własny samochód
• Odpowiedzialność i dokładność
• Motywacja do pracy
• Mile widzine doświadczenie przy budowie łodzi, jachtów i statków