Interimax
INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy kandydatów do podjęcia zatrudnienia jako

Stolarz warsztatowy - Francja

  • Data publikacji:
  • 05-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Cogolin, (okolice Saint- Tropez) - Francja

Obowiązki:-praca na warsztacie-obsługa urządzeń do obróbki drewna-łączenie elementów-przygotowanie prefabrykatów-praca w tempie-docinanie elementów wg projektu-wykonywanie głównie drzwi, schodów, mebli biurowychWymagania:-doświadczenie na w/w stanowisku (minimum 5 lat)-zaangażowanie i motywacja do pracy-duże zdolności manualne-samodzielność-dokładność, precyzja, estetyka wykonania -znajomość języka francuskiego pozwalająca na komunikację-czynne prawo jazdy kat.BOferujemy-francuską umowę o pracę tymczasową -stawkę godzinową+ premie-dodatek żywieniowy-zwrot za odzież roboczą -długoterminową współpracę -zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu-pomoc przy organizacji wyjazduZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie wraz ze zdjęciami wykonywanych prac. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.