PZP-personel Sp. z o.o.
PZP - personel Sp. z o.o. w Elblągu zatrudni od zaraz stolarzy

Stolarz - Zatrudnienie w Niemczech

Data publikacji:
17.10.2019
Miejsce Pracy:
Niemcy, Dolna Saksonia
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Stolarz

PZP Personel Spółka z o.o. jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kwalifikowanych pracownikow. Nasza firma pomaga znaleźć lepszą pracę na terenie Niemiec. W imieniu naszych klientów, szukamy profesjonalnych stolarzy, mechaników drewna, operatorów maszyn do obróbki drewna  (m/z) w możliwie najszybszym terminie.

Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy

Podstawowe obowiązki: • praca na maszynach stolarskich • przeszkolenie w zakresie obsługi frezarki CNC, pilarki, okleinarki CNC • praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony firma pracy tymczasowej AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą • niemieckie zarobki i płatny urlop • dodatkowo diety, dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy, czy święta.

Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy: • pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń - bezpłatne ubranie robocze • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, świadczenie na dziecko • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych • zakwaterowanie i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy: • udokumentowane doświadczenie pracy jako stolarz lub operator maszyny CNC • dobra znajomość rysunku • posiadanie własnego samochodu – w celu zachowania niezależności mobilnej • komunikatywny język niemiecki.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: elblag@pzp-personel.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń