APV.EU (KRAZ 24145) – agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego poznańskiego Klienta kandydatów na stanowisko:

Szlifierz CNC

  • Data publikacji:
  • 08-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Operator CNC
OPIS

APV.EU (KRAZ 24145) Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która od kilkunastu lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi pracodawcami. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Dbamy o interesy każdej ze stron! Dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator szlifierki numerycznej/Szlifierz CNC

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA:

• produkcja wyrobów ze stali na zaawansowanych obrabiarkach marki STUDER ze sterowaniem numerycznym , wymiana narzędzi, drobne korekty programu

• kontrolowanie materiałów i detali wg kart kontrolnych i instrukcji, wykonywanie pomiarów

WYMAGANIA:

• minimum roczne doświadczenie na stanowisku operatora szlifierki numerycznej

• umiejętność czytania rysunku technicznego

• umiejętności pracy w zespole

• zdolności manualne

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

OFERUJEMY:

• stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie

• stałe wynagrodzenie zasadnicze, premie

• możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych fachowców

• atrakcyjne benefity pozapłacowe po okresie próbnym

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.