RENTA
Praca Niemcy

Szlifierz Niemcy

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Szlifierz

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od 30 lat jest synonimem innowacyjnego i elastycznego zarządzania personelem. Naszym zadaniem jest towarzyszenie wykwalifikowanym i zmotywowanym osobom w poszukiwaniu pracy.

W ponad 30 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocników.

Obecnie poszukujemy szlifierza (m/k) dla naszego klienta, w ramach pracy tymczasowej, w zakresie wykańczania odlewów.

Praca znajduje sie w miejscowosci 01990 Ortrand

Zadania:

- Odgratowywanie i czyszczenie produkowanych odlewów
- Czyszczenie i przygotowanie form
- Szlifowanie i polerowanie odlewów

Oczekujemy:
- Doświadczenie w dziedzinie technologii metalowej/odlewniczej pożądane
- Wiedza na temat radzenia sobie z „Flex”
- Ciepło i kurz nie stanowią dla Ciebie problemu
- Chęć do pracy na zmiany
- Samochód i prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

- Ponadstandardowe wynagrodzenie
- Premia urlopowa i świąteczna
- Niezawodne wsparcie lokalnego oddziału
- Do 30 dni urlopu rocznie
- Opcje rozwoju i możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę

Jesteś zainteresowany pracą w innowacyjnym zespole i zdobyciem nowych perspektyw?

Wyślij nam swoje CV w formie PDF na E-mail: dresden@jobprofile.de

RENTA oferuje pracę tymczasową na wysokim poziomie, z naciskiem na zadowolenie klientów i pracowników.