Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Szlifierz odlewów żeliwnych

  • Data publikacji:
  • 27-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Champforgeuil
  • Stanowisko:
  • Szlifierz

Szlifierz odlewów żeliwnych: kontakt: zaneta.sierny@job-now.pl

Miejsce pracy: Champforgeuil, France Burgundia-Franche-Comté

Opis stanowiska:

- praca na szlifierkach ręcznych i stacjonarnych,

- odlewy w niedużych seriach od stu gram do 1,5 tony,

- praca w odlewni produkującej odlewy z żeliwa.

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku szlifierza w odlewni (warunek konieczny)

- doświadczenie w szlifowaniu żeliwa

 - doświadczenie w pracy ze szlifierkami ręcznymi i stacjonarnymi

-mile widziana znajomość przepisów BHP,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

-pracę zmianową

- zorganizowane darmowe zakwaterowanie,

- premie dodatkowe,

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego a w przyszłości potencjalnego awansu,-

- opiekę koordynatora polskiego we Francji w trakcie trwania kontraktu.

- stały kontakt z polskim rekruterem i koordynatorem również po rozpoczęciu zatrudnienia.

Osoby zainteresowane,  prosimy o przesłanie CV na adres: zaneta.sierny@job-now.pl  wpisując w tytule nazwę stanowiska.