B.S.SEL & Co. GmbH
SZUKAMY 5 OSOBY ELEKTRYK PRACY W NIEMCZECH W BAWARII OD 2020

Szukamy 5 Osoby Elektryk pracy w Niemczech w Bawarii od 2020

  • Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny (to jest plus)
  • Miejscowość: Bavaria, Niemcy
  • Zakwaterowanie: zorganizowane przez Pracodawcę (pomagamy znaleźć)
  • Dojazdy do Pracy: Za darmo, mamy samochód i pomagamy z dojazdem
  • Zatrudnienie: Na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)

Zakres obowiązków

  • Montaż okablowania oraz rozdzielni elektrycznych na terenie placów budowy
  • Serwis i modernizacja placu budowy
  • Montaż oświetlenia na terenach placów budowy
  • Naprawa elektrycznego sprzętu budowlanego na terenie warsztatu
  • Pomiary elektryczne

Wymagania

  • Elektryk z doświadczeniem i dyplomem oraz certyfikatem
  • na obiektach energetycznych (linie i stacje) NN, WN, SN, nn,
  • elektrociepłownia > 100MW
  • hale przemysłowe i produkcyjne
  • Uprawnienia E1 i D1 bez ograniczeń
  • Uprawnienia E3 i D3 bez ograniczeń.
  • Uprawnienia na podnośniki 1P.
  • +5lat doświadczenia,

  • umiejętność jeżyka niemieckiego (to jest plus)

  • umiejętność pracowania bez kierownictwa/nadzorca

  • umiejętność czytania planów,

  • Z dyplomem oraz certyfikatem,

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Umowa o pracy na warunkach niemieckich
  • Zapewnienie odzieży roboczej
  • Legalna pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • Dodatki urlopowe i świąteczne
  • Urlop wypoczynkowy
  • Pełne ubezpieczenie
  • Wysokość wynagrodzenia (zalezy od kwalifikacji)
  • Pomoc z zakwaterowaniem
  • Opłata za Diety

Interesujacy prosze o wiadomość lub telefon oraz email CV do info@bssel.eu