Gowork.pl

Szukamy Opiekunki do Pana Ludwika, 1170 euro/miesiąc.

  • Data publikacji:
  • 13-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Karlsbad

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Karlsbad

Opis zlecenia:
Opieki potrzebuje Senior Pan Ludwik (86 lat). Pacjent jest samodzielny, mobilny i kontynenty. Jest sprawny psychicznie, jednak bywa zapominalski. Z racji zaawansowanego wieku, ma problemy ze słuchem i wzrokiem, poza tym radzi sobie sam. Raz w tygodniu przychodzi do niego pielęgniarka (profilaktycznie). Podopieczny jest osobą samotną i poszukuje Opiekunki gównie do prowadzenia domu oraz towarzystwa.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka sam w domu w spokojnej okolicy. Posiada psa (Opiekunka ma go tylko karmić - pies jest na podwórzu, zatem nie trzeba go wyprowadzać). Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i pozostałe pomieszczenia dzieli z podopiecznym. W domu nie ma internetu, jest radio i Tv. Raz na jakiś czas, podopiecznego odwiedza dalsza rodzina.

Obowiązki opiekuna:
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- przygotowywanie posiłków
- robienie zakupów
- dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- empatia, miłe usposobienie, cierpliwość, zaangażowanie w pracę
- mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
- Opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Zapewniamy:
- stawka 1170 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00