Werker Sp. z o. o.

Szukasz pracy dla kierowcy C+E na terenie Niemiec ? Interesuje Cię praca na plandece ? Sprawdź to !

  • Data publikacji:
  • 15-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy/Koblencja
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Werker Sp. z o.o.  świadczy usługi w zakresie branży HR. Jesteśmy pośrednikami w zatrudnieniu pracowników na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Anglii i Irlandii.

Nasz niemiecki Klient zlecił nam poszukiwanie:

KIEROWCY CE

Miejsce zatrudnienia:  Niemcy – Wittlich (ok. Koblenz)

Obowiązki:

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą typu plandeka
  • Przewóz towarów w zależności od zlecenia

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy CE, kod 95 i kartę kierowcy,
  • Minimum pół roku doświadczenia jako kierowca C+E,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu średnim (język transportowy),
  • Podstawowy ADR

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę w transporcie dalekobieżnym po Niemczech
  • praca na ciągniku siodłowym z plandeką,
  • pracę w od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie: 2500€ podstawy brutto + diety 24€ netto:
    1 kl. 2220 € netto
    3 kl. 2450 € netto
  • możliwa pomoc w znalezieniu mieszkania na miejscu (koszt mieszkania 200 €)
  • niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,
  • możliwość spania w kabinie samochodu, pomieszczenia sanitarne na bazie firmy,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zainteresowany? Dzwoń zanim zrobią to inni: +48 791 553 881 lub prześlij swoje aktualne CV ze zdjęciem na adres: ag@werker.pl wpisując w tytule

WW/ OS /2018.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )