Fallwork

Szukasz pracy? Zarabiaj tygodniówki !

  • Data publikacji:
  • 08-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • GRODZISK MAZOWIECKI
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

JEŚLI STRACIŁEŚ PRACĘ,
JEŚLI SZUKASZ SZYBKIEJ GOTÓWKI
JEŚLI POTRZEBUJESZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA
TO. . . APLIKUJ JUŻ DZIŚ !

poszukujemy: PRACOWNIKA MARKETU

PRACA POLEGA NA:
Poszukujemy pracownika sklepu w godzinach otwarcia sklepu (6-22), który odpowiedzialny będzie za obsługę linii kas lub dbanie o ekspozycję towaru na półkach. Możliwa również praca na działach ze świeżą żywnością. Osoby aplikujące muszą być dyspozycyjne do pracy na kasie lub na hali/działach. W związku z obecną sytuacją istnieje możliwość zatrudnienia wyłącznie dorywczo- kilka razy w tygodniu. Wypłacamy tygodniówki.

*miejsce pracy: Podkowa Leśna lub Grodzisk Mazowiecki

OFERUJEMY W ZAMIAN:
- wypłatę tygodniową, bądź miesięczną- do wyboru
- wynagrodzenie godzinowe
- umowę cywilnoprawną
-pracę w godzinach porannych lub popołudniowych
- szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia (całkowicie bezpłatne)

OCZEKUJEMY:
- aktualną ks. sanepid
- dyspozycyjność do pracy od zaraz na kasie oraz na hali
-dostępu do internetu w celu zawarcia umowy

TWOJE OBOWIĄZKI TO:
– realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
- wykładanie towaru na półki
-obsługa działów świeżych (wędliny/sery) w tym krojenie i pakowanie
-sprawdzanie terminu dat przydatności

*KONTAKT LUB SMS : 790 790 544

[!] TYLKO U NAS WYPŁATY CO PIĄTEK!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231