LG Chem Wrocław Energy
Prężnie rozwijające się firma LG Chem Wrocław Energy produkuje baterie do samochodów elektrycznych - rozwijaj się razem z NAMI!

Szukasz zmiany? Aplikuj do LG Chem Wrocław Energy! Poszukujemy operatorów produkcji i nie tylko.

  • Data publikacji:
  • 14-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Legnica
  • Wynagrodzenie:
  • od 3600 zł do 4200 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Operator

Posiadasz doświadczenie jako pracownik obszaru produkcyjnego?

A może dopiero chciałbyś/ chciałabyś je zdobyć?

Jeśli tak to aplikuj już dziś i twórz z nami przyszłość motoryzacji.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE:

  • UMOWA O PRACĘ na okres 2 lat!
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE w kwocie od 3.600 zł do 4.200 zł brutto
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • DARMOWY TRANSPORT
  • ROZWÓJ I AWANSE

TWOJE ZADANIA:

  • Kontrola procesu produkcji baterii
  • Nadzór nad pracą maszyn
  • Kontrola, a w razie potrzeb zmiana parametrów produkcyjnych
  • Obsługa komputera oraz paneli dotykowych
  • Transport i załadunek materiałów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe , mile widziane średnie o profilu technicznym
  • Doświadczenie w obszarze produkcji
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i paneli dotykowych
  • Obsługa komputera oraz programów pakietu office (excel, word)
  • Gotowość do pracy w systemie 4—brygadowym

Nie spełniasz wszystkich oczekiwań, ale masz potencjał i energię, które napędzą nasz zespół?
Prześlij nam swoje cv, zobaczymy co da się zrobić.

Przesyłając nam swoje cv zamieść poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.

W celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie

Moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. W celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Administratorem danych jest lg chem wrocław energy Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupice Podgórne 55-040, LG 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.