Szwaczka (1500 euro netto)

Data publikacji:
12.6.2019
Miejsce Pracy:
Niemcy
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Szwaczka

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – Weil am Rhein

Opis stanowiska pracy:
- obsługa maszyn do szycia
- szycie wykrojonych elementów tapicerki meblowej
- kontrola jakości gotowego produktu
- stawka: 10,13E brutto/H +15E diety dziennej

Wymagania:
- mile widziane podstawy języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
- mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- zakwaterowanie
- dodatek urlopowy i świąteczny
- punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: niemcy@euro-labora.com dodając w temacie numer referencyjny: WEIL/DE/2019

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń