Gabriela Rzemień
Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy wsparcia do obecnego zespołu na stanowisko Szwaczki. Klient zajmuje się produkcją i tapicerowaniem krzeseł, foteli biurowych.

Szwaczka

  • Data publikacji:
  • 23-12-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Szwaczka

Miejsce: 99955 Bad Tennstedt, Niemcy Rozpoczęcie zlecenia: 06.01 - dłuższa współpraca

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia (300m od zakładu), - możliwość długotrwałej współpracy - wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych - opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków: - obszywanie elementów krzeseł i foteli biurowych
Wymagania: - doświadczenie w szyciu - mile widziana znajomość j. niemieckiego, - punktualność, odpowiedzialność

Proszę o kontakt pod numerem: 572 057 775