Talent Place
Czy Ty też masz wrażenie, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa? W Talent Place jesteśmy przekonani o tym, że tak powinno być, dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów, którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. Dzięki temu zawsze dostarczamy pozytywny candidate experience i rekrutujemy z niespotykaną na rynku efektywnością. Naszym marzeniem jest dopasowanie maksymalnej liczby pracodawców i pracowników tak, aby w pełni mogli wykorzystywać swój wzajemny potencjał, bo uważamy, że tylko dobrze dobrany pracownik będzie z satysfakcją i uśmiechem wykonywał swoją pracę!

Talent Recruiter [praca zdalna]

Aktualnie poszukujemy do naszej społeczności zdalnych Rekruterów, których rolą będzie prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end. Na ten moment szczególnie zapraszamy osoby, które mają doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych i biegle posługują się językiem niemieckim.

Opis stanowiska

Czego od Ciebie potrzebujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end min. 2 lata (przykładowe branże: IT, produkcja, inżyniering, finanse, marketing, sektor BPO/SSC);
  • doświadczenia aktywnym poszukiwaniu kandydatów (chcielibyśmy abyś w sourcingu na LinkedIn czy innych portalach poruszał się jak ryba w wodzie);
  • biegłej komunikacji w j. angielskim;
  • dyspozycyjności na ok. 15-20h/ w tygodniu;
  • samodzielnego i proaktywnego podejścia do działania;
  • ale przede wszystkim potrzebujemy tego by bliskie były Ci nasze wartości i podejście do rekrutacji!

Wymagania

Co jest u nas atrakcyjne:

  • możliwość pracy w 100% zdalnej, z dowolnego miejsca na ziemi;
  • pracę, która jest elastyczna czasowo - sam decydujesz ile swojego czasu angażujesz;
  • wynagrodzenie, które otrzymujesz już na etapie rekomendowania kandydatów do procesu (wynagradzamy naszych rekruterów, już w momencie gdy znajdą oni odpowiednich kandydatów);
  • realizację dodatkowych projektów rekrutacyjnych, dla prestiżowych klientów;
  • swobodę decydowania w jakie projekty się angażujesz;
  • możliwości awansu na stanowisko Client Success Managera czy HR Business Partnera;
  • społeczność Rekruterów, w której wymieniamy się wiedzą i inspirujemy się nawzajem!

Oferujemy

Rekrutacja to ludzie i ich potrzeby. To firmy i menadżerowie, którzy budują swoje zespoły i potrzebują najlepszych pracowników. To kandydaci, którzy znajdują się w ważnym momencie swojego życia, momencie zmiany pracy. Dlatego chcemy zmieniać sposób działania rynku pracy - na bardziej indywidualny i dający więcej szacunku.

Jeśli też podzielasz nasze zdanie i masz odwagę tworzyć nowe rozwiązania, promować przełomowe i niestandardowe metody rekrutacji i wychodzić poza schematy - dołącz do naszej społeczności i aplikuj już dziś!