Manpower
Technik Automatyk

  • Data publikacji:
  • 08-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Biskupice Podgórne
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżyniera Utrzymania Ruchu

Numer ref. IUR/037/WDO

  • Wrocław

Kluczowe zadania:

  • Nadzór/opieka nad parkiem maszynowym w obszarze produkcyjnym w zakresie diagnozowania awarii, usuwania awarii w układach sterowania maszyn (Fanuc, Mitsubishi, Siemens)
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami maszyn
  • Regularne wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • Udział w instalacjach nowych maszyn
  • Utrzymywanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca z liderami poszczególnych działów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, elektrotechnika, automatyka
  • Doświadczenie w pracy w działach utrzymania ruchu
  • Znajomość obsługi maszyn numerycznie sterowanych w zakresie diagnozowania i usuwania usterek
  • Znajomość systemów regulacji automatyki, układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość metodologii TPM
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kompetencji
  • System premiowy
  • Stałe biurowe godziny pracy (system jednozmianowy)
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z możliwością szkoleń
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych (min. Karta sportowa, siłownia firmowa, opieka medyczna, wczasy pod gruszą, system Schoolar (dofinansowanie studiów), prywatny fundusz emerytalny

Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikuj: https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=inzynier-utrzymania-ruchu&ad_id=17863

Tel: +48 734 108 607

wojciech.dobak@manpower.pl