ABB
W związku z rozwojem Fabryki Napędów ABB w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik ds. Testów Urządzeń Elektrycznych

  • Data publikacji:
  • 14-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Aleksandrów Łódzki
  • Stanowisko:
  • Inżynier

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z ABB,
  • Bezpłatny dojazd busem pracowniczym z: Ozorkowa, Zgierza, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiem, Poddębic, Łódzi i Aleksandrowa Łódzkiego,
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, program My Benefit/Multikafteria, karta sportowa MultiSport, program wsparcia pracowników.

Zadania:

  • Przeprowadzanie prawidłowego przebiegu procesu wykonywania testów elementów przemienników częstotliwości średniego napięcia gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości.
  • Dbanie o narzędzia pracy oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu aparatury kontrolno – pomiarowej.
  • Raportowanie oraz dokonywanie analizy wyników przeprowadzonych testów
  • Wsparcie działu przy nowych opracowaniach i wdrożeniach.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu: energetyki, automatyki, energoelektroniki i elektroniki.
  • Mile widziane uprawnienia SEP E+D.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie: prowadzenia testów/badań/pomiarów, prowadzenia uruchomień oraz pracy przy urządzeniach elektrycznych.

Zachęcamy do aplikowania poprzez portal OLX.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie aktualnej zgody RODO na przetwarzanie danych osobowych.