Talent Partners
Technik Elektryk - Absolwent

  • Data publikacji:
  • 01-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Dla naszego Klienta - dużej, stabilnej firmy produkcyjnej z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. TEA/17207

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego!
Wystarczy ukończenie szkoły technicznej i gotowość do szkoleń.

Najważniejsze obowiązki:

  • udział w usuwaniu awarii maszyn i urządzeń oraz modernizacji maszyn przemysłowych,
  • udział w diagnozowaniu awarii sterowników PLC oraz falowników,
  • przygotowywanie raportów z wykonanych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, np. technik elektyk, technik elektronik, technik mechatronik, technik automatyk itp.,
  • znajomość zagadnień z zakresu: elektryki, automatyki, elektroniki,
  • umiejętność posługiwania się schamatami elektrycznymi,
  • podstwowa znajomość zasad działania sterowników PLC oraz falowników,
  • uprawnienia SEP lub gotowość do ich zrobienia,
  • chęć do pracy w utrzymaniu ruchu,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub odbyte praktyki/staże.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dużej, renomowanej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń