Talent Partners
Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijającej się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Elektryk Utrzymania Ruchu

Data publikacji:
11.3.2019
Miejsce Pracy:
Ujazd (bezpłatny transport z wybranych miejscowości)
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Ujazd (bezpłatny transport z wybranych miejscowości)

Nr ref. TEUR/4103

Firma oferuje bezpłatny transport pracowniczy z Kędzierzyna-Koźla, Strzelec Opolskich, Zawadzkiego, Zdzieszowic, Toszka oraz Pyskowic.

Najważniejsze obowiązki:

  • wsparcie działu utrzymania ruchu,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • nowe uruchomienia.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami,
  • samodzielność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
  • rozbudowany pakiet szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe benefity,
  • bezpłatne przewozy pracownicze,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń