HR Contact
Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje pracując w nowoczesnej aptece, zapraszamy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Farmaceutyczny, Nr ref.: TF/08/19/WAW1 Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Technik Farmaceutyczny Warszawa, Mokotów

Data publikacji:
20.8.2019
Miejsce Pracy:
Warszawa, Mokotów
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Doradztwo i kontakt z pacjentem.
  • Przyjmowanie i realizacja recept.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, dyplom technika farmaceutycznego.
  • Ukończony staż zawodowy (warunek konieczny).
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna.
  • Rabaty pracownicze.
  • Możliwość pracy na zmianie 12h.
  • Wsparcie zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail urszula.zyradzka@hrcontact.co  lub o aplikowanie przez naszą stronę: www.hrcontact.co Zapraszamy do kontaktu. Poznajmy się i porozmawiajmy o nowych możliwościach rozwoju zawodowego 884 729 081.

CAZ: 11828

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń