Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów - firmy Mondelēz International, poszukuje osób na stanowisko:

Technik liniowy w fabryce wyrobów czekoladowych

  • Data publikacji:
  • 21-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Skarbimierz

Numer ref. TLN/044/KZA

Zadania:

• Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem (obsługa linii)
• Bieżąca kontrola parametrów obsługiwanego sprzętu/maszyn
• Konserwacja urządzeń i utrzymanie ruchu na linii
• Bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców
• Obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji, a w szczególności wykonywanie czynności autonomicznego utrzymania ruchu, prowadzenie napraw awaryjnych, prowadzenie przeglądów okresowych, prowadzenie prac remontowych, prowadzenie diagnostyki, przezbrajanie, obsługiwanie i regulowanie pracy zespołu maszyn
• Opracowywanie standardów autonomicznego utrzymania ruchu
• Aktywny udział w realizacji celów zespołu

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na obszarze produkcji min. 1 rok
• Doświadczenie w pracy w służbach utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym (mile widziane)
• Wykształcenie min. zawodowe (z zakresu mechaniki, mechatroniki, ślusarstwa, elektryk, elektromechanik)
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
• Umiejętność współpracy w zespole
• Uprawnienia SEP grupa I do 1 KV
• Znajomość SAP (mile widziane)

Oferta:

• Bezpłatny transport pracowniczy z: Brzegu, Nysy, Grodkowa, Mąkoszyc, Łosiowa, Lewina Brzeskiego, Namysłowa, Oławy, Wiązowa i wielu innych miejscowości
• Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Skarbimierzu
• Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na umowę o pracę na pełen etat
• Konkurencyjne wynagrodzenie i premie miesięczne
• Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program emerytalny)
• Możliwość rozwoju oraz liczne szkolenia

Kontakt:

Manpower - ul. Mleczna 2, 49-300 Brzeg lub ul. Smaków 2,
49-318 Skarbimierz-Osiedle
Tel. +48 668 126 633

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Oferta dotyczy pracy stałej