Talent Partners
Technik Mechanik (Utrzymanie Ruchu)

  • Data publikacji:
  • 4.10.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy produkcyjnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. TMD/12305

Najważniejsze obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • konserwacje, remonty i naprawy urządzeń,
  • przeglądy maszyn zgodnie z założeniami TPM,
  • rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii,
  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
  • znajomość mechaniki maszyn produkcyjnych,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • gotowość do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
  • pracę w renomowanej, stabilnej firmie produkcyjnej,
  • profesjonalne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy oraz duże możliwości rozwoju,
  • swobodę działania i wdrażania swoich pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + dodatki (świadczenia socjalne + prywatna opieka medyczna).

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń