RENTA
Praca ZIttau

Technik montażu Niemcy

Chcesz zmienić swoją karierę zawodową? Chcesz pracować bliżej miejsca zamieszkania? Chcesz mieć miłych kolegów, więcej zarabiac? Bez względu na przyczyny: RENTA oferuje atrakcyjne miejsca pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin we wszsytkich sektorach dla osób rozpoczynających karierę zawodową, jak również dla wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych pracowników na terenie całych Niemiec.

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy obecnie do bezpośredniego zatrudnienia Technika procesu montażu i testowania  (m/k) w Zittau!

Zadania:

- Tworzenie i wdrażanie systemów w obszarze działalności
- Tworzenie i modyfikacja programów i parametrów maszyn wraz z odpowiednią dokumentacją
- Konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń
- Współpraca przy uruchamianiu nowych zakładów i tworzeniu modyfikacji, dokumentacji produkcyjnej
- Optymalizacja procesów i wprowadzanie środków mających na celu zwiększenie wydajności
- Doradztwo techniczne i szkolenie pracowników (instruktaż w miejscu pracy, w szczególności w zakresie nowych produktów i zmian procesów)
- Analiza i naprawa wadliwych części

Oczekujemy:

- Ukończone specjalistyczne szkolenie zawodowe (np. Jako technik elektronik) (m/k) lub podobne
- Solidna wiedza z zakresu elektroniki
- Znajomość MS Office
- Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń
- Znajomość programu SAP mile widziane
- Znajomość obsługi urządzeń HF
- Znajomość dziedziny mechaniki
- Znajomość urządzeń i systemów sterowanych prze roboty również w języku angielskim
- Znajomość języka niemieckiego
- Samochód i prawo jazdy

Oferujemy:

- Niemiecka umowe o prace oraz stałe zatrudnienie w dobrze prosperującje firmie
- Zapoznanie się z pracą, dokształcanie i rozwój
- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia za wyniki
- Przyjemna atmosfera pracy i nowoczesne miejsce pracy
- Liczne pozazawodowe zajęcia rekreacyjne
- Zakładowe programy emerytalne i świadczenia kapitałowe
- Dodatek do jedzenia w stołówce oraz bezpłatne napioje
- Umowa o pracę na czas nieokreślony 40h tygodniowo
- Zatrudnienie w dobrze nam znanej firmie z możliwością bezpośredniego zatrudnienia
- Premia zdrowotna do 240 euro rocznie, bez podatku!
- Kompleksowe wsparcie pracowników na miejscu pracy

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu? Wyślij swoje CV!

RENTA Personaldienstleistungen GmbH

Postplatz 5a
02625 Bautzen

Fon. 03591.32620
Fax. 03591.326229
E-Mail:  bautzen@jobprofile.de