Link Consulting Doradztwo Personalne
Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, zatrudni wykwalifikowaną osobę na stanowisko:

Technik Pomiarowy

  • Data publikacji:
  • 09-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Słubice, woj.lubuskie

Obowiązki:

  • kontrola jakości dostarczanych materiałów i produktów oraz sporządzanie dokumentacji w tym zakresie,
  • ewidencja i kontrola przyrządów pomiarowych i narzędzi sprawdzianów,
  • monitorowanie realizacji procedur Systemu Zarządzania Jakością,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie,
  • ścisła współpraca z Inżynierem Jakości w celu modyfikacji i doskonalenia procesu produkcyjnego,
  • kontrola i wyjaśnianie reklamacji zgodnie z procedurami,
  • sporządzanie raportów, analiz i statystyk zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie kontroli jakości i technik pomiarowych,
  • szkolenie dla audytorów wewnętrznych,
  • szkolenie z zakresu MSA,SPC,VDA2,6.5, PPAP,
  • znajomość procedur reklamacyjnych,
  • znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • komunikatywność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • możliwość dofinansowania mieszkania służbowego lub kosztów dojazdów do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu ref. na adres email:

hg@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)