TECHNIK PRODUKCJI

  • Data publikacji:
  • 14-08-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Technolog

TECHNIK PRODUKCJI (pełny etat, umowa o pracę)

Praca fizyczna

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

- Odważanie surowców do produkcji.

- Przygotowywanie i obsługa urządzeń produkcyjnych.

- Wykonywanie masy kosmetycznej zgodnie z dokumentacją technologiczną i obowiązującymi w firmie procedurami.

- Rozlew masy kosmetycznej do opakowań, etykietowanie i znakowanie opakowań, pakowanie.

- Monitorowanie procesów produkcyjnych i jakościowych produkowanych wyrobów.

- Mycie urządzeń produkcyjnych i sprzętu pomocniczego po zakończonej produkcji.

- Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Nasze wymagania:

- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

- Znajomość pakietu MS Office w szczególności programów Excel i Word.

- Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole.

- Systematyczności, rzetelności oraz dokładności w wykonywaniu zadań.

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkującej: farmaceutyki/ kosmetyki/ suplementy diety.

- Znajomość standardów Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

- Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00).

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Pracę na cały etat.

- Doskonalenie zawodowe i ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

- Przyjazną, twórczą i swobodną atmosferę w miejscu pracy.

- Ciekawą pracę w innowacyjnym środowisku life science, w firmie z unikalną ofertą i infrastrukturą.

- Dział Produkcji mieści się na terenie Life Science Park, w ramach którego można korzystać z nielimitowanego dostępu do siłowni, sauny, „Cafe Science” oraz tarasu widokowego.

Benefity: Ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, zniżki na usługi Centrum Badań Klinicznych JCI, spotkania integracyjne, dopłaty do posiłków, siłownia i sauna w siedzibie firmy, kawa i herbata, strefa relaksu.

Aplikacje należy składać do 25 sierpnia 2023 r. na maila: rekrutacja@jci.pl lub za pomocą portalu.

Kontakt: 514398433 🙂