Talent Partners
Technik Serwisu

  • Data publikacji:
  • 8.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy technicznej zajmującej się serwisem maszyn i urządzeń przemysłowych z siedzibą w Gliwocach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. TS/10310

Najważniejsze obowiązki:

  • instalowanie i uruchamianie maszyn u klientów,
  • serwis, naprawa i konserwacja maszyn,
  • programowanie maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu elektryki, elektromechaniki, elektroniki i automatyki,
  • umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi i elektronicznymi,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia produktowe,
  • ciekawą i dynamiczną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy oraz narzędzia pracy.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń