Talent Partners
Technik Utrzymania Ruchu

  • Data publikacji:
  • 10.5.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. TUR/12111

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • dokonywanie modyfikacji maszyn,
  • wsparcie podczas przeglądów prewencyjnych,
  • tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o profilu technicznym,
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • uprawnienia spawalnicze,
  • uprawnienia na suwnicę,
  • praktyczna znajomość maszyn i urządzeń: tokarka, frezarka itp.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w bardzo dobrze funkcjonującej, profesjonalnej firmie produkcyjnej,
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • szkolenia i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • bezpłatny transport pracowniczy + dofinansowanie do posiłków,
  • ubezpieczenie, opieka medyczna, pakiet Multisport.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń