Talent Partners
Technik Utrzymania Ruchu (Mechanik / Elektryk)

  • Data publikacji:
  • 20.5.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive w wyniku rozwoju nowych linii produkcyjnych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza / Sosnowiec

Nr ref. TURD/9204

Najważniejsze obowiązki:

  • utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń (mechanicznych, elektrycznych),
  • wykonywanie modyfikacji maszyn,
  • przeprowadzanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne, preferowane kierunki technik mechanik, elektryk, automatyk i pokrewne,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość procesów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną przy naprawach maszyn,
  • uprawnienia SEP do 1kV - mile widziane,
  • sumienność, terminowość,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata,
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych, liczne szkolenia,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, darmowy transport pracowniczy, dofinansowanie do posiłków itp.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń