ABC Work

Technik utrzymania ruchu – Niemcy (2650€ netto / 168h. )

  • Data publikacji:
  • 18-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Technolog

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Elektryk Przemysłowy
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Miejsce pracy: 74417 Gschwend, Niemcy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości  2650€ netto / 168h.
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę pokój jednoosobowy z WIFI
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i konserwacja wtryskarek Wymagane doświadczenie z marką Arburg Niezależna wymiana narzędzi Uruchamianie i konfigurowanie maszyn Dokumentacja danych operacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy i własny samochód