Jeśli interesuje Cię praca w firmie, której filozofia opiera się na dwóch głównych filarach: -na koncepcji ciągłego rozwoju, -na szacunku dla innych, który gwarantuje dobrą współpracę w zespole, to zapraszamy do Zespołu, który tworzymy!

Technik w dziale utrzymania ruchu

  • Data publikacji:
  • 11-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wałbrzych
  • Wynagrodzenie:
  • 6550
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Twój zakres obowiązków:

  • programowanie maszyn i robotów (sterowniki CNC i PLC Siemens)
  • realizowanie przeglądów, napraw oraz usuwanie awarii
  • dbałość o sprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń

Nasze wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie techniczne (mile widziane: elektryk, automatyk oraz mechatronik)
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Utrzymaniu Ruchu
  • wiedza techniczna na temat sterowników PLC, obrabiarek CNC oraz związana z elektryką i automatyką

To oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie 4 690 - 6 550zł brutto + dodatki | coroczna waloryzacja stawek!
  • dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
  • kartę Multisport
  • dofinansowana oferta leasingowa niezawodnej marki samochodów
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • całodobowy gabinet medyczny w firmie

Znajdujemy się w miejscowości Wałbrzych i pracujemy w systemie 4 brygadowym.

(5 dni wolnego - 2 dni pracy/ 5 dni pracy - 2 dni wolnego).

Daj się nam poznać wysyłając do nas swoje CV!

Z nami osiągniesz najwyższy bieg!

Do usłyszenia!