Talent Partners
Technolog (branża spożywcza)

  • Data publikacji:
  • 11.1.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Technolog

Dla naszego klienta - dużej, renomowanej firmy działającej w obszarze dodatków funkcjonalnych / dodatków do żywności dla branży spożywczej - poszukujemy kandydatów do pracy na terenie Polski Centralnej na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska Centralna

Nr ref. TS/26612

Poszukujemy osoby zaiteresowanej pracą na obszarze Polski Centralnej - woj. mazowieckie, kujawsko-pomorskie i wielkopolskie.

Najważniejsze obowiązki:

  • opracowywanie nowych receptur,
  • przeprowadzanie prób u klientów,
  • obsługa klienta,
  • samodzielne wdrażanie nowych projektów,
  • budowanie oraz dbanie o trwałe relacje z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – Technologia Żywności lub pokrewne,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości branży spożywczej / mięsnej,
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana,
  • znajomości obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowania,
  • narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, telefon, laptop),
  • dodatkowe benefity i pakiet świadczeń socjalnych.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń