BISPOL ZAKŁAD REMONTOWO-USŁUGOWY SP. Z O.O.
Poszukujemy osoby na stanowisko

Technolog - obróbka skrawaniem

  • Data publikacji:
  • 24-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Czechowice-Dziedzice
  • Stanowisko:
  • Technolog

Bispol Zakład Remontowo - Usługowy Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Zajmuje się remontami, naprawami oraz modernizacjami maszyn i urządzeń. Posiada rozbudowany park maszynowy, dzięki czemu może zaoferować szeroki wachlarz możliwości wyrabiania metalowych komponentów jednostkowo jak i seryjnie. Jesteśmy pewnym partnerem biznesowym, wraz ze świetnymi fachowcami potrafimy wykonać najtrudniejsze zlecenia dotyczące remontów maszyn. Oferujemy współpracę na tle prac związanych z utrzymaniem w ruchu ciągłym maszyn produkcyjnych - prace ślusarskie, mechaniczne wraz z elektryką.

Zakres obowiązków

- Przygotowywanie technologii pod kątem wykonania elementów stosowanych w budowie maszyn
- kalkulowanie czasu wykonywania operacji produkcyjnych
- Współpraca z konstruktorem w celu usprawnień przy realizacji projektów
- Kontakty z podwykonawcami i kooperantami w zakresie obróbki metali
- Analiza technologii wykonania elementów i kosztów wytworzenia
- Optymalizacja procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi
- Weryfikacja parku maszynowego i potrzeb zakładu mechanicznego

Wymagania:

· Umiejętność tworzenie procesów technologicznych i wprowadzania nowych rozwiązań narzędziowych

· Zdolność do przygotowywania kalkulacji kosztowych

· Umiejętność weryfikacji dokumentacji technicznej

· Nadzór techniczny nad realizacją zleceń

· Rozwiązywanie problemów technologicznych

· Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym (technologia obróbki skrawaniem i pokrewne)

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży obróbki skrawaniem

· Wiedza z zakresu obróbki frezowania, toczenia i szlifowania

· Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

· Umiejętność pracy w zespole

· Obsługi programu AutoCad i programowania CNC

Oferujemy:

Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
ubezpieczenia zdrowotne
pakiety medyczne
premie

Warunkiem koniecznym udziału w procesie rekrutacji jest przesłanie listu motywacyjnego i CV za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:
1. realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej umowy o pracę
2. archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia w dowolnym czasie
Tak Nie
*zaznaczyć właściwe