PPHU AWB Alina Becla
Oferta pracy na stanowisku TECHNOLOG PRODUKCJI

Technolog produkcji

  • Data publikacji:
  • 28-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Handzlówka
  • Stanowisko:
  • Technolog

Do naszego zespołu poszukujemy technologa produkcji odpowiedzialnego za najwyższą jakość produktów marki BECLA.

Szukamy specjalisty, który:

  • ma wykształcenie wyższe: technologia produkcji lub pokrewne (ze szczególnym uwzględnieniem branży owocowo-warzywnej),
  • dobrze zna standardy HACCP i IFS, prawo żywnościowe i procesy technologiczne w obszarze produkcji spożywczej,
  • sprawnie obsługuje pakiet MS Office (Word, Excel),
  • lubi pracę w grupie, wychodzi z inicjatywą i chętnie angażuje się w nowe projekty,
  • cechuje się samodzielnością, kreatywnością i dba o szczegóły,
  • posługuje się płynnie przynajmniej 1 językiem obcym w mowie i piśmie.

Doświadczenie na stanowisku technologa produkcji (lub podobnym) będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola nad procesami produkcyjnymi oraz kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych.
  • Planowanie produkcji, raportowanie i prowadzenie dokumentacji.
  • Przygotowywanie tekstów do umieszczenia na opakowaniu jednostkowym (znakowanie produktów gotowych).
  • Praca nad rozwojem marki, modyfikacją produktów istniejących i wdrażaniem nowych.
  • Obsługa reklamacji.

Oto co gwarantujemy w ramach współpracy:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę na pełen etat w stałych godzinach od poniedziałku do piątku.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy.
  • Dodatkowe szkolenia lub dofinansowania kursów.
  • Przyjazną i swobodną atmosferę w biurze

Jeśli zainteresowała Cię propozycja współpracy, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością poznamy Cię bliżej, a przy okazji odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.

CV* prosimy przesłać na adres: awb@becla.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*W CV prosimy zawrzeć klauzulę:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".