ZKS METALPREF SP. Z O.O.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisku

Technolog Produkcji – Inżynier Procesu - produkcja konstrukcji stalowych

  • Data publikacji:
  • 08-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz
  • Stanowisko:
  • Technolog

Zatrudnimy doświadczonego pracownika na stanowisku TECHNOLOGA PRODUKCJI, w Firmie z bogatym doświadczeniem oferującej usługi w zakresie konstrukcji stalowych

Miejsca pracy : Bydgoszcz

Zadania :

  • przegląd dokumentacji technicznych klientów w celach określenia stopnia złożoności projektu oraz określenia możliwości technologicznych zakładu (z ewentualnym proponowaniem zmian dokumentacji dostosowującej projekt do możliwości technologicznych zakładu)
  • przygotowywanie zestawienia materiałów niezbędnych do realizacji projektów
  • wykonywanie nestingów
  • optymalizowanie przebiegów procesów produkcyjnych
  • bieżąca kontrola i raportowanie postępów realizacji projektów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów;
  • wykonywanie prac wg projektów technicznych (dokumentacji warsztatowych) oraz innych instrukcji wykonawczych;
  • współpraca z działem produkcyjnym i kontrola jakości, w celach zapewniania zgodności wyrobów na każdym etapie produkcji

Wymagania :

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, przy produkcji konstrukcji stalowych (min. 3 lata);
  • znajomość właściwości materiałów stalowych, gatunków stali oraz rodzajów wyrobów hutniczych (umiejętność ich rozpoznawania);
  • znajomość procedur i technologii produkcji konstrukcji stalowych;
  • znajomość norm określających wymagania wytwarzania konstrukcji stalowych;
  • biegłość w odczytywaniu rysunków technicznych;
  • umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, spoinomierz, kątomierz, miara, itp.);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności analityczne;
  • dobra organizacja pracy;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej, realizującej projekty na rynek krajowy i międzynarodowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia;