LSJ HR Group

Technolog przygotowania produkcji

  • Data publikacji:
  • 06-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym która specjalizuje się w przemyśle ciężkim poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

 Lokalizacja: Szczecin centrum

Zakres obowiązków:

- Wsparcie produkcji w procesie przygotowania dokumentacji technicznej

- Codzienna praca z dokumentacją techniczną i rysunkiem

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne – mile widziani studenci zaoczni bądź ostatniego roku

- Umiejętność czytania rysunku izometrycznego – warunek konieczny

- Język angielski komunikatywny

Gwarantujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem międzynarodowym

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy miesięczny

- Dogodną lokalizację praca w samym centrum Szczecina

- Pracę w stałych godzinach 8 - 16

- Możliwość rozwijania się i zdobycia wiedzy oraz doświadczenia z branży przemysłu ciężkiego

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie swojego CV, otwierając poniższy link w przeglądarce:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Tel: 519 178 269