Prospreco Polska sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog

Technolog w Zakładzie Przetwarzania Odpadów

  • Data publikacji:
  • 30-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Ostrów Mazowiecka
  • Stanowisko:
  • Technolog

Prospreco Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Zakład Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów w Zawistach Podleśnych k. Małkini Górnej zatrudni osobę na stanowisko:

Technolog

Oczekiwania:

-         Wykształcenie wyższe inżynierskie,

-         Doświadczenie na podobnym stanowisku w  branży gospodarki odpadami, recyklingu lub branży przetwórczej – warunek konieczny,

-         Znajomość procesów biologiczno - mechanicznego przetwarzania odpadów,

-         Znajomość prawa ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o odpadach oraz rozporządzeń wykonawczych dotyczących instalacji przetwarzania odpadów,

-         Znajomość zagadnień chemii organicznej oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych

-         Umiejętność podejmowania decyzji,

-         Sumienność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

-        Nadzór nad prawidłowym i zgodnym z wymaganiami jakościowymi przebiegiem procesu biologicznego przetwarzania odpadów oraz produkcji paliw alternatywnych z odpadów wysokokalorycznych,

-        Prowadzenie, sterowanie i rozliczanie procesów przetwarzania odpadów,

-        Analiza, doskonalenie i optymalizacja procesów technologicznych,

-        Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji , implikacja nowych rozwiązań

-        Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii w zakresie odzysku ,w tym tworzyw sztucznych i innych grup odpadów,

-        Uruchomienie i prowadzenie zakładowego laboratorium,

-        Nadzór nad monitoringiem środowiska, emisjami i gospodarką wodno-ściekową instalacji zakładu,

-        Tworzenie i nadzór nad dokumentacją związana z technologiami przetwarzania,

-        Zapewnienie wysokowydajnej i bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego,

Oferujemy:

-        Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-        Atrakcyjne wynagrodzenie,

-        Możliwość rozwoju zawodowego,

-        Podnoszenie kwalifikacji.

CV  prosimy przesyłać na adres @ temacie wpisując nazwę stanowiska. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV  wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prospreco Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".