Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Telemarketerka/Telemarketing, Poznań

Szukaj Tylko w Tytułach
Impuls Security Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Telemarketerka/Telemarketing

Data publikacji:
6.11.2017
Miejsce:
Poznań
Kategoria:
Call Center / Obsługa Klienta

Agencja ochrony poszukuje na stanowisko: Telemarketerka/Telemarketer

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.

Główne zadania na stanowisku:
- wyszukiwanie informacji o potencjalnych klientach
- kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
- umawianie spotkań handlowych
- udział w przygotowywaniu prezentacji handlowych

Wymagania stawiane kandydatom:
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE)
- dobra organizacja pracy
- łatwość w nawiązywaniu kontaktu
- samodzielność i skuteczność w działaniu

Oferujemy:
-pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 wolne weekendy
- rodzinną atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”
- niezbędne narzędzia pracy

Cv wraz z informacją o orzeczeniu prosimy o przesłanie na mail rekrutacja@isp24.pl

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń