SpeedApp
Aktualnie dla jednego z Startup'ów z Doliny Krzemowej poszukujemy osoby na stanowisko Testera Automatyzującego

Tester Automatyzujący

  • Data publikacji:
  • 23-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, ul.Bracka 25
  • Wynagrodzenie:
  • 80 - 105 zł/h + VAT
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Klient: Start-up z Doliny Krzemowej

Obowiązki:

• Definiowanie i wdrożenie strategii testów, planów testów i wykonanie testów
• Automatyzacja testów przy użyciu wybranych przez siebie narzędzi
• Samodzielne tworzenie środowisk testowych
• Współpraca z zespołem developerskim w Polsce i Stanach Zjednoczonych
• Tworzenie odpowiedniej dokumentacji i utrzymanie danych testowych

Wymagania:

• Ponad 3-letnie doświadczenie w automatyzacji testów
• Bardzo dobra znajomość narzędzi i technik związanych z automatyzacją testów
• Doświadczenie w tworzeniu środowisk testowych
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (Angielski jest używany na co dzień)

Oferujemy:

• Pracę dla start-upu z Doliny Krzemowej
• Możliwość wyboru technologii
• Biuro w centrum Warszawy
• Firma umożliwia dostęp do: karty Multisport, ubezpieczenia medycznego (Medicover/LuxMed), ubezpieczenia na życie