SpeedApp

Tester Manualny

  • Data publikacji:
  • 09-12-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 40 - 60 zł/h + VAT
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Zakres obowiązków:

  • Udział w pracach rozwoju oprogramowania w obszarze kontrolowania jakości produktów
  • Wykonywanie testów manualnych
  • Współpraca z analitykami oraz programistami w środowisku zwinnym
  • Aktywny współudział w kreowaniu środowiska i procesów zapewnienia jakości

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako Tester Manualny
  • Znajomość metodologii testowania oprogramowania
  • Znajomość narzędzi wspierających proces tworzenia oprogramowania (np. JIRA Confluence Postman or SoapUI)
  • Podstawowa znajomość SQL’a
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zespół anglojęzyczny)

Oferujemy:

  • Udział w unikalnych projektach dla klientów m.in. z Singapuru i Silicon Valley
  • Możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji
  • Firma umożliwia dostęp do: karty Multisport, ubezpieczenia medycznego (Medicover/LuxMed), ubezpieczenia na życie