FallWork
Producent narzędzi i materiałów ściernych zatrudni personel na stanowisko pracownika produkcji – TOKARZA – w Kole.

TOKARZ – praca od zaraz // DARMOWY DOJAZD

  • Data publikacji:
  • 09-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Konin
  • Stanowisko:
  • Tokarz

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarek
  • praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi tworzenie form odlewniczych
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
  • kontrola jakościowa produkowanych elementów zgodnie z planem produkcji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie III-zmianowym, IV brygadowym
  • znajomości obróbki skrawaniem
  • znajomości rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe 3024 zł/mc + liczne premie
  • bezpłatny transport pracowniczy do miejsca pracy
  • pełne szkolenie wdrażające – nie wymagamy doświadczenia!
  • liczne dodatki do pensji
  • dofinansowanie do posiłków
  • pracowniczy program poleceń

Jeśli chcesz podjąć pracę, zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT: 883 088 633

Pamiętaj o dodaniu do swojej aplikacji, klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231).OfertaPracyTymczasowej