Jobest Services

Tokarz/Frezer praca od zaraz na terenie Francji

  • Data publikacji:
  • 01-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Lille, Francja
  • Stanowisko:
  • Frezer

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: TOKARZ/FREZER

Miejsce pracy: FRANCJA/LIILLE

OBOWIĄZKI :

- Nadzór maszyn konwencjonalnych i CNC do obróbki elementów metalowych na maszynach skrawających pod nadzorem brygadzisty

- Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi, mocowania detalu na maszynie

- Kontrola wymiarowa

- Kontrola jakość części

- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

WYMAGANIA :

- Doświadczenie na stanowisku operatora tokarek manualnych

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Znajomość metali i narzędzi pomiarowych

- Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

OFERUJEMY :

- Pracę tymczasową na terenie Francji

- Umowę o pracę + ubezpieczenie

- Stawka godzinowa: 15,50 euro brutto za godzinę

- Możliwość pracy w nadgodzinach

- Koszt zakwaterowania opłaca firma

- Opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu

- Pomoc przy organizacji wyjazdu

- Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

- Długofalową współpracę

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres mail- asinterim.pl@gmail.com