Trener piłkarski

  • Data publikacji:
  • 17-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Grecja, Halkidiki
  • Stanowisko:
  • Animator

Lokalizacja: Półwysep Halkidiki, Grecja

Umowa: Pełny etat/sezon

Data rozpoczęcia: kwiecień 2023 r

Poszukujemy Trenera Piłkarskiego / Trenerki Piłkarskiej do pracy w sezonie letnim 2023 w obiektach sportowych luksusowych 5 gwiazdkowych Hoteli w Grecji położonych na Półwyspie Halkidiki. Sezon letni trwa od początku kwietnia do listopada. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów.

Twoje główne obowiązki:

- Zapewnienie programu piłkarskiego dla dzieci w różnym wieku i na różnych poziomach

- Pomoc w przygotowaniu, organizacji i przeprowadzeniu lekcji piłki nożnej, ucząc odpowiednich umiejętności, taktyk i technik

- Promowanie programu piłkarskiego i aktywne dążenie do zwiększenia udziału gości

- Dopilnowanie, aby boiska piłkarskie były zawsze czyste i uporządkowane zgodnie ze standardami BHP

- Zapewnienie codziennej konserwacji, naprawy i zabezpieczenie sprzętu piłkarskiego

- Utrzymywanie wysokiego standardu higieny osobistej i wyglądu

Wymagania:

- Entuzjastyczna i przyjazna osobowość

- Udokumentowane doświadczenie jako trener/instruktor piłki nożnej, najlepiej w środowisku hotelowym/siłowni lub klubie sportowym

- Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie)

- Dobra znajomość drugiego języka (rosyjski, niemiecki, francuski) będzie dodatkowym atutem

- Dyplom trenera UEFA lub równoważne kwalifikacje będą dodatkowym atutem

Benefity dla Ciebie:

- ubezpieczenie zdrowotne,

- konkurencyjne wynagrodzenie,

- współdzielone bezpłatne zakwaterowanie,

- bezpłatne wyżywienie,

 - transport z lokalnego lotniska zapewniony przez pracodawcę,

- codzienny transport do pracy i z powrotem,

- opieka medyczna i ubezpieczenie zdrowotne

- nagrody pracownicze,

- profesjonalny uniform,

- bezpieczne i przyjazne środowisko pracy.