Football Kids
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy trenera z województa Śląskiego

TRENER Piłki Nożnej - Szkółka Piłkarska Football Kids

  • Data publikacji:
  • 15-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Śląsk: Katowice, Bytom, Chorzów, Gliwice.
  • Stanowisko:
  • Nauczyciel

Poszukujemy kandydata na stanowisko instruktora do prowadzenia zajęć z piłki nożnej w szkółce piłkarskiej dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat zlokalizowanej w kilku miejscach na Śląsku: Katowice, Gliwice, Bytom, Chorzów.

 Wymagania:

- Kwalifikacje instruktora lub trenera piłki nożnej.

- Mile widziane wykształcenie wyższe, licencjat lub magister (może być w trakcie studiów mgr.), kierunek wychowanie fizyczne, pedagogika.

- Dobry kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym.

- Zamiłowanie do sportu zwłaszcza do piłki nożnej.

Zadania:

- Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, zgodnie ze standardami programu

- Dbanie o dobry kontakt z dziećmi oraz ich rodzicami.

- Pomoc w promocji szkółki.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Prace w godzinach popołudniowych.

- Szkolenie i licencję trenera programu Football Kids.

- Zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością rozwoju.

- Strój sportowy dla trenera oraz pomoce dydaktyczne w prowadzeniu zajęć.

Kontakt:

CV proszę przesyłać na adres mailowy.

Telefon: 692-314-091

Łukasz Sokołowski.