FABRYKI MEBLI
trener (praca hybrydowa/mobilna)

  • Data publikacji:
  • 25-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Hajnówkaa
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:

Miejsca świadczenia pracy: Ostrów Mazowiecka, Hajnówka, Białystok, Suwałki

Poznaj powody, dla których warto z nami pracować :

  • Możliwość rozwoju kompetencji trenerskich poprzez udział w atrakcyjnym, bogatym programie Akademii Trenera Wewnętrznego
  • Możliwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i metod pracy trenerskiej online
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Twoje zadania:

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w formie stacjonarnej oraz online, zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Realizacja celów szkoleniowych na poziomie uczestnika oraz osiągnięcie uzgodnionych z zamawiającym  celów biznesowych
  • Dostarczanie kierownictwu biura raportów poszkoleniowych z ważnymi informacjami o przebiegu szkoleń
  • Obsługa baz danych szkoleń i archiwum oraz utrzymanie jakości wprowadzanych do nich danych i dokumentów
  • Utrzymanie wyposażenia sal i pól szkoleniowych zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Utrzymanie kompletności zasobów i materiałów szkoleniowych
  • Poprawne i terminowe rozliczanie szkoleń
  • Terminowa realizacja zadań związanych z udziałem w inicjatywie budowy projektu szkolenia wewnętrznego.

Twój profil:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie, poparte sukcesami, w pracy trenerskiej, realizowanej dla dużych firm, zatrudniających powyżej 1 000 pracowników
  • Doświadczenie w roli trenera wewnętrznego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo wysoka świadomość biznesowa
  • Bardzo wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności współpracy
  • Wysoka samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Otwartość na zmiany
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office za poziomie średniozaawansowanym
  • Prawo jazdy kat B
  • Mobilność i dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w elastycznych godzinach
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego na poziomie komunikatywnym

Korzyści:

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS
  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0db1ace6dc57465a94478ce05611198b