East Power Sp. z o.o

TYNKARZ Maszynowy - Praca Niemcy - wysokie zarobki

  • Data publikacji:
  • 21-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • 97070 Würzburg
  • Wynagrodzenie:
  • 13 000 - 22 000 zł/mies.
  • Stanowisko:
  • Tynkarz

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Tynkarz maszynowy

Niemcy: 97070 Würzburg

Opis stanowiska:

  • Tynkowanie wewnątrz za pomocą maszyny,
  • Tynkowanie zewnętrze dolnych i górnych powierzchni,
  • Wykonywanie systemów zewnętrznej izolacji termicznej,
  • Podłączanie maszyn malarskich, tynkarskich i izolacyjnych,
  • Wszelkie prace tynkarskie i malarskie.

Wymagania:

  • Umiejętność tynkowania za pomocą maszyny PTT G4,
  • Znajomość języka niemieckiego komunikatywny lub angielski - mile widziane,
  • Własne auto na wyjazd - dodatek miesięczny dla kierowcy.

Stawka: 14 EUR netto/h "na rękę" po wszystkich odliczeniach - €23,50 brutto/h - wysoka liczba godzin, wysokie zarobki miesięcznie.

Zapewniamy:

- Umowę o pracę - nie zlecenie,

- Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,

- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,

- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,

- Więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję,

- Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy,

- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,

- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,

- Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,

- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje klikając w link aplikacyjny (wyślij swoje CV wraz z numerem telefonu lub zadzwoń)

Kontakt telefoniczny pon-pt. 8:30-17:00.

Nr telefonu:

Ewa: +48 530 844 775

Kasia: +48 575 440 254

Sylwia: +48 570 440 105

Roksana: +48 535 645 485

Monika: +48 575 440 785