Manpower

Ustawiacz maszyn do formowania

  • Data publikacji:
  • 11-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała, Mazańcowice

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Ustawiacz maszyn do formowania

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Mazańcowice
Praca 14 dni w miesiącu - pełen etat

Numer ref. UMA/011/IKR

Zadania:

• Ustawianie maszyn do formowania na początku zmiany, w przypadku przezbrojeń lub awarii
• Naprawa maszyn do formowania
• Pomoc w utrzymaniu maszyn w sprawności technicznej
• Opieka techniczna nad operatorami formowania

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie
• NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
• Umiejętność technicznego myślenia
• Znajomość rysunku technicznego

Oferta:

• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w dużej firmie z branży motoryzacyjnej
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Stabilna praca
• Karta Multisport, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."