Talent Partners
Ustawiacz Maszyn i Urządzeń

  • Data publikacji:
  • 10.5.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Dla naszego klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. UM/13012

Najważniejsze obowiązki:

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji,
  • samodzielna obsługa maszyn w procesie produkcji,
  • ustawianie, regulowanie i kontrola parametrów technicznych procesu,
  • kontrola jakości wyrobu w procesie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako ustawiacz / operator procesu produkcji,
  • znajomość dokumentacji jakościowej i procesowej,
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmiany,
  • zdolności manualne,
  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi procesu np. wtrysku, wytłaczania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • liczne dodatki i premie,
  • bezpłatny transport z okolicznych miast i miejscowości,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do posiłków, pakietów sportowych,
  • opieka medyczna,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń