Randstad Polska
Ustawiacz w ruchu kolejowym ! Braniewo

  • Data publikacji:
  • 12-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Braniewo

Kolej na Ciebie! Jeśli interesuje cię praca na kolei to zapraszamy Cię, abyś razem ustawił swoją karierę na właściwe tory jako: Ustawiacz w ruchu kolejowym.

oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie około 4 500,00 zł brutto,
zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego,
dobre warunki zatrudnienia,
pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
prywatną opiekę medyczną.

zadania
organizowanie i nadzorowanie prac drużyny manewrowej,
koordynowanie pracy lokomotyw podczas wykonywania prac przy zestawianiu wagonów w składy pociągowe.

oczekujemy
świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko ustawiacza,
wykształcenie min. zawodowe,
dobra organizacja pracy własnej oraz drużyny manewrowej,
umiejętność podejmowania decyzji,
mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Masz pytania? Zadzwoń 697 400 214

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47