ManpowerGroup Sp. z o.o.
Poszukujemy osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Vendor Help Desk Assistant with German

  • Data publikacji:
  • 16-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Osoba zatrudniona na stanowisku Vendor Support Specialist będzie odpowiedzialna za bezpośrednią komunikację oraz wsparcie dla dostawców, a także za kontrolę przepływu faktur, płatności oraz zamówień od zewnętrznych dostawców i klientów.

Podstawowe obowiązki na oferowanym stanowisku:

  • Analiza i identyfikowanie obszarów wymagających poprawy oraz szybkie poszukiwanie skutecznego rozwiązania
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi i przyszłymi dostawcami
  • Stałe i ciągle poszukiwanie sposobów poprawy wewnętrznych procedur, jak również ulepszenie procesów mających na celu minimalizację kosztów transakcji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (B1-B2)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1-B2)
  • Proaktywne podejście ukierunkowane na wdrażanie udoskonaleń
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości/ procesów finansowych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i organizacji pracy własnej
  • Umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole
  • Zdolność do ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Uczciwe warunki pracy i przyjazną atmosferę w nowoczesnym biurze w Krakowie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • Udział w realizacji interesujących projektów
  • Możliwość bycia częścią świetnego zespołu w jednej z najbardziej etycznych firm na świecie
  • Codziennie wyzwania w międzynarodowym środowisku
  • Wsparcie edukacji zawodowej (w tym kursy językowe)
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów w wielu miejscach - szkołach językowych, centrach rozrywki, punktach gastronomicznych

Kontakt pod numerem telefonu: 696 025 917