Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych międzynarodowych klientów, który posiada sieć najnowocześniejszych centrów technologicznych na całym świecie poszukujemy kandydata na stanowisko: VMware Engineer

VMware Engineer

  • Data publikacji:
  • 24-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Poszukujemy kandydatów z wiedzą w obszarze wirtualizacji, którzy będą chcieli poszerzać swoją wiedzę w dedykowanym środowisku klienta i współpracować z wysokiej klasy specjalistami w zespole z całego świata.

Jeśli Jesteś silnie skoncentrowany na rozwoju umiejętności technicznych i zmotywowany do osiągnięcia określonych celów, ta pozycja jest dla Ciebie!

Dołączysz do szybko rozwijającego się zespołu inżynierów, którzy zapewniają profesjonalne i kompetentne wsparcie techniczne dotyczące obsługi, instalacji, konfiguracji, konserwacji oprogramowania VMWare i związanej z nim infrastruktury. Zespół ściśle współpracuje z inżynierami z innych środowisk, będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę w innych obszarach niż VMware i wirtualizacja.Będziesz mieć okazję pracować nad najnowszymi technologiami i rozwijać się w Dziale Zdalnej Infrastruktury.

Obowiązki:

  • Wdrażanie oraz konfiguracja różnych narzędzi pakietu oprogramowania VMware
  • Administrowanie środowiskiem VMware - serwery, infrastruktura (reagowanie na incydenty, usuwanie awarii, rozbudowa i utrzymanie środowiska
  • Zarządzanie systemami klienckimi
  • Projektowanie rozwiązań dla klientów
  • Tworzenie kopii zapasowych oraz backupu danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Informatyka lub pokrewne, ukończone kursy techniczne/certyfikaty
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2)
  • Znajomość systemów zarządzania związanymi z dostarczaniem usług IT- doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym
  • Ogólna wiedza na temat rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych dla platform wirtualizacyjnych
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w środowisku VMware (VMware (wersja 6.x i wyższe):
  • Praktyczna znajomość usług sieciowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami Windows Server i Linux OS.

Oferta:

  • Praca dla lidera sieci najnowocześniejszych centrów technologicznych
  • Umowa o pracę na pełen etat (3 miesięczny okres próbny następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Możliwość budowania indywidualnej ścieżki kariery, realna szansa awansu,
  • Nieograniczony dostęp do platformy szkoleniowej,bogata oferta technicznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość wykonywania dużej części pracy w systemie home office
  • Szeroki pakiet kafeteryjny: tj. bilety na imprezy kulturalne I sportowe, dofinansowanie do wakacji, bony do zakupów online, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na lunch, zniżki w wielu miejscach w mieście.
  • Pakiet relokacyjny
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach społecznej odpowiedzialności.
  • Praca w środowisku międzynarodowym, w firmie dla której liczy się atmosfera a jednostka jest stawiana na pierwszym miejscu

Jeśli zainteresowała Cię oferta i chciałbyś zostać częścią zespołu wyślij CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php