PROFISOFT
Do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy Wdrożeniowca

Konsultant ds. oprogramowania- Poznań

  • Data publikacji:
  • 09-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań, ul. Floksowa 44
  • Stanowisko:
  • Konsultant

LINK DO OFERTY

OFERTA

Zakres obowiązków

  • Udział w projektach wdrożeniowych
  • Analiza procesów biznesowych i projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
  • Konfigurowanie, modyfikacja funkcjonalności systemu pod kątem potrzeb klienta
  • Przeprowadzania szkoleń z zakresu funkcjonalności oprogramowania
  • Opieka nad eksploatacją systemów u klienta
  • Współpraca z zespołem konsultantów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Informatyka, Ekonomia i pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem oraz planowania i harmonogramowania produkcji
  • Znajomość Microsoft Windows Server, Microsoft SQL Server oraz podstawowych narzędzi pakietu Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazd kat. B

Mile widziane

  • Znajomość systemów Comarch ERP (Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum, Comarch ERP Optima)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia
  • Udział w konferencjach, szkoleniach branżowych
  • Wsparcie doświadczonego zespołu ERP
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy (służbowy telefon, laptop, samochód)

KONTAKT

CV prosimy przesyłać na adres praca@profisoft.pl